Заклад нараховує навчальних приміщень, учні початкової ланки працюють у 4 кабінетах, а учні середньої та старшої ланок працюють за кабінетною системою:

- кабінет української мови та літератури;

- кабінет зарубіжної літератури;

- кабінетів математики;

- кабінет історії;

- кабінет хімії;

- кабінет інформатики;

- спортивний зал;

- комбінована навчальна майстерня з обробки металу і деревини;

-бібліотека;

-медичний кабінет;

-їдальня.

Навчальний заклад має кабінети заступників директора, учительську, кабінет технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів фізичної культури.

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.

Кабінет хімії забезпечений на 100% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінети біології на 90% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

Кабінети інформатики укомплектований комп’ютерами, на яких встановлена ліцензійна версія операційної системи Windows XP. Заклад має доступ до мережі Internet.

В управлінській діяльності використовується 4 комп’ютерів.

Для поліпшення навчально-матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно-гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

Естетичне оформлення приміщення школи здійснено відповідно до нормативних актів та дотримано в єдиному стилі.

На першому поверсі закладу розміщено інформаційні стенди: розклад навчальних занять, розклад факультативних та гурткових занять, експрес-інформація, інформаційний вісник, інформаційні куточки «Наша гордість», «Вироби дітей», «Куточок ЗНО», «Охорона здоров’я та життя», «Екран шкільного життя», «Основні виховні заходи», «Творчість В. О. Сухомлинського», профорієнтаційний стенд, стенд «Державна символіка України», "Видатні композитори", "Запобігти. Врятувати. Допомогти", "Вибір професії".

На високому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.

Кожне приміщення навчального закладу має інформаційну табличку з назвою приміщення та відповідального.

Оформлена виставка кращих робіт з образотворчого мистецтва у коридорах школи.

Пришкільна територія упорядкована на достатньому рівні, про що свідчать призові місця в обласному конкурсі «Ліси, алеї, парки».

Кiлькiсть переглядiв: 298

Коментарi